Už ilgametę ir kryptingą veiklą Lietuvai - ypatingas įvertinimas Čikagos lietuvių Rotary klubui

2017-12-31 « Atgal
Gruodžio 28-ąją Vilniaus Rotušėje surengti „Globalios Lietuvos apdovanojimai 2017“. Jau šeštąjį kartą puoselėjant tradiciją pagerbti sėkmingus tarptautinius lietuvius buvo įvertinti ir apdovanoti su Lietuva susiję verslo, kultūros bei mokslo profesionalai, savo darbu, žiniomis ir talentu atveriantys Lietuvai pasaulines perspektyvas.

Specialų apdovanojimą už užsienio lietuvių telkimą Lietuvos Respublikos prezidentė D.Grybauskaitė įteikė Rotary International 6450 Apygardos Rotary klubo „Chicagoland Lithuanians (Westmont)“  2017-18 metų prezidentui  Laimiui Leonavičiui. Jau dešimtmetį gyvuojantis klubas buvo pirmasis sutelkęs vienos tautinės kilmės verslininkus, kėlęs reikalavimą nariams mokėti lietuvių kalbą.

Čikagos Rotary klubo narių iniciatyva sutelktomis lėšomis diabetu sergantys Lietuvos vaikai buvo aprūpinti insulino pompomis, nupirkta motinos pieno banko įranga, pradėti statyti Kauno klinikų vaikų reabilitacijos namai.