Už Rotary klubų paaukotas lėšas iš Kinijos į Lietuvą keliauja krovinys su apsaugos priemonėmis šalies medikams

2020-03-23 « Atgal
Jungtinės Rotary International Apygardos 1462 klubų pastangos leis aprūpinti apsaugos priemonėmis dalį šalies medikų.  Pirmosios užsakytų priemonių partijos tikimasi sulaukti savaitės pabaigoje, vėliausiai – kitos savaitės pradžioje.

Užsakymas buvo formuojamas bendradarbiaujant su Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija, Lietuvos pramonininkų konfederacija, Inovatyvios farmacijos pramonės asociacija ir kitomis verslo asociacijomis bei įmonėmis. Bendras suformuotas užsakymas - 100 tūkst. respiratorių, 15 tūkst. apsauginių akinių ir dešimtys tūkstančių kitų apsaugos priemonių. Viso pirmojo medikų bendruomenės aprūpinimui skirto pirkimo vertė - virš 340 tūkst. eurų.  Rotary International Apygardos 1462 suformuotas užsakymas už 50 tūkst. eurų pasieks visus Apygardos kraštus (Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio), kurių Rotary klubų nariai pasirūpins apsaugos priemonių perdavimu Lietuvos medikams.

Rotary International Apygardos 1462 valdytojas Arūnas Burkšas dėkoja Lietuvos Rotary bendruomenei bei visiems prisidėjusiems: "Džiaugiuosi, kad pavyko mobilizuoti mūsų bendruomenę pagelbėti Lietuvos priešakinės fronto linijos kariams - šalies medikams. Esame dėkingi klubams ir partneriams už bendrystę. Labai svarbu nesustoti."

Kvieskime vieni kitus tęsti kovą su COVID-19 virusu - aukoti ir kaupti specialų Rotary fondą, kad operatyviai galėtume dinamiškoje pandemijos situacijoje Lietuvoje suteikdami paramą tiems, kam labiausiai reikia. Tam tikslui atidaryta atskira sąskaita - a.s. LT737181800003700983, AB Šiaulių bankas, gavėjas - Rotary International Apygarda 1462, paskirtis - parama.