Užgorodo „Skala“ RK (Ukraina) vizitas pas Šiaulių “Vykinto”, Kauno “Romuvos” ir Biržų Rotary klubų rotariečius

2017-11-08 « Atgal
Š.m. spalio 19 - 23 d. Lietuvoje lankėsi Užgorodo „Skala“ klubo rotariečiai – su kuriais susipažinome praėjusią vasarą bendros trijų Lietuvos Rotary klubų kelionės į Ukrainą metu. Ukrainos rotariečiai  aplankė visus tris mūsų klubus. Susitikimų metu buvo pasidalinta patirtimi, aptartos naujos bendradarbiavimo perspektyvos ir tolimesni apsikeitimo vizitai.

Didžiausią įspūdį svečiams paliko Kryžių kalnas ir ten surasta Ukrainos karių padėka Lietuvai, taip pat pažintinės ekskursijos Biržuose ir Kaune.

Šiaulių “Vykinto” RK pasirašė bendradarbiavimo ketinimų protokolą su Užgorodo “Skala” RK. Tai jau antroji šiauliečių sutartis (vasarą pasirašyta su Lvovo „Zamok“ RK).

Smagu buvo išgirsti, kad pirmas bendras projektas jau įvykdytas – Užgorodo miesto Rotary parke pastatytas krepšinio stovas, kuriam lėšas vizito Ukrainoje metu skyrė visi trys Lietuvos Rotary klubai. Kartu mes galime daugiau!