„Vaikų taisyklingos laikysenos prevencija“ – dalinimasis gerąja rotarietiška praktika

2018-06-12 « Atgal
Tradiciškai birželio pradžioje Neringa skelbia vasaros sezono pradžią šūkiu „Sveika, Neringa!” Ta proga trys Nidos rotariečiai, trijų Klaipėdos Rotary klubų nariai, kuriems rūpi miesto ir valstybės ateitis,  paruošė dovaną Neringos vaikams.

Puikiausių vertinimų sulaukęs Plungės RK projektas,  atkartotas Neringoje pavadinimu „Vaikų taisyklingos laikysenos prevencija“. Nidiškiai rotariečiai Valentina Burkšienė (RK „Karalienė Luizė“), Darius Jasaitis (RK „Klaipėda“) ir Arūnas Burkšas (RK „Concordia 1826“) pasitelkę į pagalbą Labdaros ir paramos fondą „Nidos kuršis“ visiems abiejų Neringos darželių paruošiamųjų grupių vaikučiams ir pirmų bei antrų klasių Neringos gimnazijos mokinukams bei jų pedagogams padovanojo 76 korekcinius kamuolius.

Brolių plungiškių užsakyti ir atlikti tyrimai bei praktika parodė, kad šių kamuolių kasdienis metodiškas naudojimas efektingai stiprina stuburo raumenis, kas yra pagrindas fiziškai vystantis jauniems žmonėms.