Valdytojas susipažino su neįgaliems vaikams skirtų sūpynių ir karuselės projekto pradžia Kupiškyje

2017-09-20 « Atgal
Lietuvos Rotary apygardos 1462  valdytojas Algis Lukoševičius lankėsi Kupiškio Rotary klube.
Klubo susirinkimo metu rotariečiai pasidžiaugė  gerais Rotariados rezultatais,  aptarė  pasaulines Rotary judėjimo tendencijas, įdėmiai klausėsi Valdytojo  įžvalgų apie galimas rotarietiškas veiklas Lietuvoje.
Po šilto ir betarpiško  rotarietiško susirinkimo Kupiškio Rotary klubo prezidentas Rimvydas Latvys ir klubo  sekretorius Martynas Kukuraitis Valdytoją supažindino su Kupiškio Rotary klubo įvykdytais ir vykdomais projektais Vaikų su negalia mokykloje „Varpelis“.

Prieš aplankant mokyklą Valdytoją Algį Lukoševičių Kupiškio rajono savivaldybėje priėmė Mero pavaduotojas Aurimas Martinka.Tiek susitikimo Savivaldybėje metu, tiek lankantis mokykloje buvo aptartos  Rotary klubo ir Savivaldybės bendros pastangos pagerinti vaikų su negalia ugdymo aplinką.

Valdytojas Algis Lukoševičius palankiai įvertino Kupiškio rotariečių inovatyvų projektą, kuriuo siekiama įrengti sūpynes ir karuselę vaikams su neįgaliojo vežimėliais. Projekto rėmėjai - Danijos Hadsten ir Norvegijos Faerder Rotary klubai. Įrenginių montavimo darbus planuojama pabaigti spalio mėnesį.

Nuotraukoje: mokyklos „Varpelis“ direktorė Irena Skupienė, Mero pavaduotojas Aurimas Martinka, Rotary Apygardos 1462 valdytojas Algis Lukoševičius ir Kupiškio Rotary klubo prezidentas Rimvydas Latvys.