Valdytojo Algimanto Lukoševičiaus naujienlaiškis (gruodis)

2017-12-31 « Atgal
Sesės ir Broliai,
Nepastebimai greit bėga laikas. Jau  praėjo pusė Rotary metų ir galvojame, kad daug ko nespėjome, daug gerų idėjų dar neįgyvendinome. Ramina tai, kad Rotary metai baigiasi birželio 30 dieną. Nenusiminkime - spėsime.
Būdamas Valdytoju, turiu puikią galimybę pažinti daug mūsų bendruomenės narių. Jeigu manęs paklaustų „Kokie žmonės – Lietuvos rotariečiai?“, nesusimąstęs atsakyčiau - PUIKŪS. Lankydamas klubus ar renginius kiekvieną kartą iš naujo džiaugiuosi. Esate tokie draugiški, išradingi, organizuoti. Važiuodamas į klubus galvoju, kuo šį kartą būsiu nustebintas. Ačiū Jums visiems už geranoriškumą ir supratimą. Mes kartu  augame ir stiprėjame. Apygardą labai gerai vertina tarptautinė Rotary organizacija. Tai didelis mūsų visų nuopelnas. Džiaukimės tuo ir nesustokime kelyje.
Visą naujienlaiškį skaitykite šioje nuorodoje.