Valdytojo Algimanto Lukoševičiaus naujienlaiškis: sausis

2018-01-31 « Atgal
Mieli sesės ir broliai,
Kalendoriuje pasikeitė metai, bet rotarietiški  tęsiasi.  Tik dabar - būdamas Valdytoju, galiu teisingai įvertinti visų  Apygardos darbų mąstą. Darome tikrai daug. Valdytojui tenka suktis, norint dalyvauti renginiuose :).
Metai prasidėjo simboliškai - sveikinome naują, jau keturioliktą, Interact  klubą susikūrusi Plungėje. Renginys buvo puikiai organizuotas. Noriu  padėkoti  komiteto Pirmininkui Egidijui Buikai, kuris atsakingai ir, manau, su atsidavimu  rūpinasi Interact  klubais. Rezultatai puikūs. Svarbiausia bendraudamas su jaunaisiais rotariečiais matau jų motyvuotą požiūrį į tokio pobūdžio veiklą. Auga puikus jaunimas, kuris po kelių metų papildys Rotaract ir, tikiuosi, Rotary gretas. Skatinkime tai.

Visą naujienlaiškį skaitykite šioje nuorodoje.