Valdytojo sausio mėnesio naujienlaiškis

2019-02-01 « Atgal
Mieli Sesės ir Broliai,

2019-ieji metai prasidėjo aktyviai, prasmingai ir darbingai. Tikiuosi, kad gražiausios žiemos šventės leido atsipūsti, pailsėti ir naujus metus pradėti su nauja jėga.
Sausį inauguravome naują Rotary klubą Vilniuje,  buvo paskelbta ateinančių metų Rotary tema, įvyko Rotary International Asamblėja San Diege, JAV.

Noriu pasidžiaugti, kad sausio 18 dieną Vilniuje inauguravome 54-ąjį Apygardos Rotary klubą - Vienybė. Klubą inicijavo Klaipėdos RK "Concordia 1826", kai dalis šio klubo brolių persikėlė į sostinę ir ieškojo rotarietiškos veiklos. Jie pasikvietė buvusius rotaraktiečius ir kitus bendraminčius, taip susiburdami į Vienybę. Smagu, kad nauji klubai gimsta su senųjų klubų palaikymu ir pagalba!

Visą naujienlaiškį skaitykite šioje nuorodoje.