Valstybės Šimtmečio proga kviečiame prisidėti prie filmo "Tarp pilkų debesų" gamybos

2017-03-02 « Atgal
Artėja mūsų valstybės nepriklausomybės atgavimo 100-mečio paminėjimas.
Manome, kad šiuo metu kuriamas filmas "Tarp pilkų debesų" įprasmina mūsų valstybingumą ir nueitą sunkų kelią. Tai galimybė atkurti istorinį teisingumą ir plačiajam pasauliui suprantama kalba papasakoti apie tuos šimtus tūkstančių žmonių, užmirštų nežmoniškuose Sibiro lageriuose.  
Mieli broliai ir sesės, raginame remti šį filmą per verslą, nes yra galimybės pasinaudoti pelno mokesčio lengvata, kurios dėka įmonė ne tik remia filmą, bet ir tuo pačiu gauna mokestinės naudos. Juridinis asmuo, turintis mokėtino pelno mokesčio (vadinamas Investuotojas), gali skirti iki 75% savo mokėtino pelno mokesčio kino gamintojui, gaminančiam Lietuvos kino centro prie Kultūros ministerijos patvirtintą filmą. Tokios pat sumos įmonė nebemoka į valstybės biudžetą ir dar 75% nuo skirtos sumos mažina savo apmokestinamąjį einamųjų metų pelną.
Norinčius prisidėti prie filmo gimimo, kviečiame susisiekti su prodiuseriu Žilvinu Naujoku (+37068745758, zilvinas@taurasfilms.com).
Pasinaudojimas  lengvata galioja ribotą laiką, tad raginame sprendimą priimti kuo greičiau, kad spėtumėte susitvarkyti dokumentus.
Nuorodos:
 
Lietuvių kilmės amerikietės rašytojos Rūtos Šepetys romanas „Tarp pilkų debesų“, 2011 m. (Orig. Between the Shades of Gray), yra išleistas jau daugiau nei 50-yje pasaulio šalyje ir tapo New York Times leidinio bestseleriu bei sulaukė daugybės įvairiausių tarptautinių apdovanojimų.
Filmo scenarijus sudomino didžiausias Holivudo aktorių agentūras CAA ir UTA. Joms prisidedant, pagrindiniai vaidmenys patikėti paauglių numylėtiniams bei kylančioms britų žvaigždėms Bel Powley ("Diary of a Teenage Girl", BAFTA ir Independent Spirit Awards geriausios aktorės nominacijos, 2016), Sophie Cookson (“Kingsman”) ir Jonah Hauer King (“The Last Photograph”). Taip pat prie filmo prisijungė ir būrys didelę patirtį turinčių užsienio aktorių - Martin Wallstrom ("Mr. Robot”, Golden Globe geriausio tv serialo apdovanojimas, 2016), James Cosmo (“Narsioji širdis”, “Sostų karai”), Tom Sweet (“Childhood of a leader” pagrindinis vaidmuo su Robert Pattinson). Filme vaidina ir žinomi Lietuvos aktoriai, tokie kaip Aistė Diržiūtė (“Sangailės vasara”), Gabija Jaraminaitė, Darius Meškauskas ir kiti. 
 

Komentarai

Norėdami tęsti, pastumkite slanktuką į dešinę