"Vanduo - tai gyvybė": kviečiame paremti projektą

2018-04-09 « Atgal
Panevėžio Rotary klubas "ARTA" projektu WATER MEANS LIFE (Vanduo - tai gyvybė) pasidalino su Rotary International bendruomene ir pasaulio rotariečiais bei kviečia projektą paremti. Projektas įkeltas į ideas.rotary.org platformą, kurios pagalba prie rotarietiškų idėjų galima prisidėti daiktais, partneryste, savanoryste ar lėšomis.

Projekto tikslas parodyti, koks svarbus žmonijai yra gėlas vanduo. Žymusis Lietuvos utratriatlonininkas Vidmantas Urbonas perplauks Nepale penkių kilometrų aukštyje esantį Tiličio ežerą. Jis jau perplaukė Jeloustouno, Baikalo, Titikakos, Tana ir kitus sudėtingiausius ežerus. Projekto trumpas video https://youtu.be/br69_jYdGm0.

6000 eur jau yra surinkti iš privačių rėmėjų, 2000 eur skiria Rotary klubas "ARTA", 2000 eur mūsų Apygarda 1462. Trūkstamus 10 000 eur tikimąsi surinti iš Rotary International bendruomenės. Lėšos bus skirtos sportininko pasirengimui, įrangos nuomai, leidimams, draudimui, logistikai iki Tiličio ežero.

Daugiau sužinoti ir paremti projektą kviečiame šioje nuorodoje.