Vilkaviškio Rotary klubas padovanojo 3 mokomuosius „Optimist“ klasės laivelius

2017-05-18 « Atgal
Vilkaviškio rajono ROTARY klubas, įgyvendindamas projektą „Vaikų ir jaunimo aktyvaus laisvalaikio užimtumo skatinimas“, š.m. gegužės 13 d. septintoje tradicinėje „Švyturio“ įžiebimo regatos atidarymo šventėje, perdavė Vilkaviškio buriuotojų klubui „Škvalas“ 3 mokomuosius „Optimist“ klasės laivelius, kurių vertė 3000 Eur.
Projektu siekiama mokinti vaikus ir jaunimą būriuoti, skatinti vaikų ir jaunimo fizinį aktyvumą, siekiant nuoseklaus, sistemingo sveikatos stiprinimo, visapusiško fizinių savybių ugdymo bei asmenybės vystymosi.
Projekto rezultatas -  įsigyti trys mokomieji  „Optimist“ klasės laiveliai, kurių pagalba bus rengiami vaikams ir jaunimui būriavimo mokymai Paežerių ežere.
Regata sukvietė būrį svečių. Joje dalyvavo ir gero vėjo susirinkusiems linkėjo Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, LR Seimo narys Kęstutis Smirnovas,  svečiai iš Lenkijos Gižycko RK.