Vilniaus-Kauno Dipolio RK išrinktas lyderiaujančiu klubu centrinėje ir rytų Europoje

2018-01-18 « Atgal
Rotary Be a Vibrant Club - tai narystės stiprinimo leidinys, kuriame aprašomos kiekvieno regiono idėjos ir pavyzdingiausi klubai. Jame pateikiama 11 skirtiingų klubų lyderystės pavyzdžių, kurie gali būti naudingi kitiems.

Džiugu, kad į šių metų leidinį pateko mūsų Apygardos klubo patirtis. Tai Vilniaus-Kauno RK "Dipolis" istorija. Kviečiame susipažinti šioje nuorodoje.

Vibrant Club - tai gyvybingas savo identitetą turintis klubas, kuriame sėkmingai veikiantys nariai kuria prasmingus prjektus, yra lankstūs, nebijantys iššūkių bei naujų idėjų.

Taip pat verta paskaityti skirtingų pasaulio regionų klubų idėjas ir gauti naudingų patarimų.

Regionai:
·         Azija