Vilniaus Perkūno Rotary klubas maloniai kviečia sudalyvauti labdaringame vaikų su negalia piešinių aukcione

2019-03-14 « Atgal
Nesavanaudiška tarnystė yra mano nuomos mokestis už gyvenimą šioje nuostabioje planetoje (Sharma, Robin)

Vilniaus Perkūno Rotary klubas jau keturioliktus metus iš eilės rengia labdaringą vaikų su negalia piešinių aukcioną ir maloniai kviečia Jus sudalyvauti.
Labdaringame aukcione bus parduodama apie 20 dailės darbelių iš įvairių Vilniaus miesto ir rajono ugdymo įstaigų ir bendruomenių, dirbančių su vaikais, turinčiais fizinę ar psichinę negalią. Visos surinktos lėšos lygiomis dalimis bus skirtos piešinių autoriams bei jų ugdymo įstaigoms paremti.
Aukcionas vyks š. m. kovo 26 d. (antradienis) 18.00 val. Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose  (Katedros a. 4, Vilnius).

Labai laukiame Jūsų, nes kartu daryti gerus darbus yra ne tik lengviau, bet ir smagiau!

Vilniaus Perkūno Rotary klubo prezidentas Gintautas Mažeika