Vilniaus RK Vytis vaikams padovonojo pasaką

2017-06-01 | Paskelbė: zivile.savickaite1 « Atgal
Gegužės mėn. Vilniaus RK Vytis šventė savo 1-erių metų gimtadienį, kurio proga nusprendė padovanoti gerą darbą Vilniaus Bernardinų vaikų dienos centrui. Bendromis klubo narių - Vyčių - pastangomis pilkos ir tamsios dienos centro patalpos pavirto šviesia ir džiuginančia pasaka, kur klubo nariai bei dienos centro vaikai paliko savo delną.

Projekto metu buvo atnaujintos pagrindinės vaikų dienos centro patalpos, kuriuose vaikai iš socialiai pažeidžiamų šeimų ruošia namų darbus, žaidžia ir leidžia laisvalaikį - padidntos erdvės, perdažytos sienos ir lubos, iš pagrindų atnaujintas patalpų apšvietimas, dekoruotos patalpų sienos.

Tikimės, kad dovana įkvėps kurti ir dienos centrą lankančius vaikus, kuriuos kasdienybė pradžiugina rečiau.

Po renginio klubo broliai ir sesės turėjo galimybę pasidžiaugti Bernardinų vienuolių dovana - apžiūrėti įspūdingus ir nematytus Bernardinų komplekso kampelius.

RK Vytis džiaugiasi gražia draugystės pradžia, kurią numatoma tęsti ir kitais Rotary metais.