Vilniaus Rotaract klubo projektas „100 šypsenų daugiau“ pelnė pripažinimą Europoje

2017-05-08 « Atgal
Lietuvos Rotaract projektas pripažintas vienu geriausių visoje Europoje. Šį savaitgalį Varšuvoje vykusioje Europos Rotaract konferencijoje (EuCo) Vilniaus Rotaract klubo projektas „100 šypsenų daugiau“ pelnė antrąją vietą „Geriausio Europos Socialinio Projekto“ (angl. BESP - Best European Social Project) konkurse, kuriame kasmet varžosi daugiau nei penkiasdešimt Rotaract klubų vykdomų projektų iš visos Europos. Tai pirmas kartas, kai prizinė vieta atiteko Rotaract klubui iš Lietuvos.

„Džiaugiamės, kad  mūsų mylimas ir ilgus metus puoselėtas projektas buvo įvertintas Europos mastu. Senoliai – itin jautri socialinė grupė, jų teisė į orią senatvę dažnai prasilenkia su negailestinga nūdienos realybe. Mūsų klubas tiki, kad prieš investuodami į ateitį, turime padėkoti ir atiduoti pagarbą praeičiai“ – teigia Julius Adomavičius, Vilniaus Rotaract klubo prezidentas 2016/2017.

„100 šypsenų daugiau“ tai socialinis projektas, skirtas vienai iš jautriausių socialinių grupių – vienišiems, skurdžiai gyvenantiems seneliams. Jo metu Vilniaus Rotaract klubo nariai prieš didžiąsias metų šventes pildo kuklias senolių svajones, kurias dažniausiai sudaro būtiniausio maisto paketas bei namų apyvokos daiktai. Projektas šiemet vykdytas jau 9-ąjį kartą.