Vilniaus Rotušėje įvyko labdaringas vaikų su negalia darbų aukcionas

2017-04-06 « Atgal
Kovo 27 dieną Vilniaus Rotušėje įvyko labdaringas vaikų su negalia darbų aukcionas, kurį 11 metus iš eilės organizavo Vilniaus Perkūno Rotary klubas.

Aukciono metu iš viso parduota 20 darbų ir surinkta 6900 Eur paramos autoriams bei juos ugdančioms įstaigoms. Per 11 metų Vilniaus Perkūno Rotary klubo organizuotuose renginyje parduota virš 300 neįgaliųjų vaikų piešinių ir surinkta 60 000 eur.

Organizatoriai dėkoja: Vilniaus Geležinio Vilko Rotaract klubui už pagalbą, Alma Littera už dovanas pedagogams, Arūnui Oželiui su komanda už skanų pasitikimą, Officeday už partnerystę, Vilniaus Rotušei už salę, molbertus ir svetingumą, UAB „Vilniaus praeitis“ už piešinių rėminimą ir už muziką sesėms Joanai, Vitai-Marijai, Elenai, Kotrynai-Ugnei Daunytėms.