Vilniaus Senamiesčio Rotary klubas padovanojo Kalėdinį koncertą

2018-12-13 « Atgal
Gruodžio 11 dieną Vilniaus Senamiesčio Rotary klubas sukvietės Lietuvos Rotary bendruomenę į Kalėdinį koncertą Vaidilos teatre Vilniuje.

Didžioji dalis koncerto metu surinktų lėšų bus skiriama „Live Music Now“ pavydžiu Lietuvoje sukurtam muzikiniam socialiniam projektui „Muzika visiems“. Smuikininko Yehudi Menuhin pradėta „Live Music Now“ iniciatyvos tikslas - kuo platesniam žmonių ratui suteikti galimybę patirti muzikos pažinimo džiaugsmą. Projekte dalyvaujantys jaunieji muzikantai dalinasi muzikos teikiamu džiaugsmu su ta Lietuvos visuomenės dalimi, kuri neturi galimybių išgirsti ir susipažinti su klasikine muzika. Koncertai organizuojami globos, sveikatos priežiūros, kalinimo įstaigose, socialinės pagalbos centruose.

Scenoje pasirodė ir koncetą dovanojo jaunosios kartos lietuvių muzikantai, pelnę tarptautinį pripažinimą: viena projekto „Muzika visiems“ iniciatorių - smuikininkė Ieva-Marija Eidukonytė, operos solistė Jomantė Šležaitė, Paryžiaus konservatorijos absolventė arfininkė Aistė Baliunytė, Čiurlionio kvarteto violončelininkas Gleb Pyšniak, dirigentė Giedrė Šlekytė ir Šv. Kristoforo kamerinis orkestras.

Dauguma vakaro atlikėjų, taip pat ir koncerto vedėja Gerūta Griniūtė yra kito svarbaus labdaros projekto „Muzikinis linkėjimas“ ambasadoriai bei labdaros ir paramos fondo „Rugutė“ bendražygiai. Fondas „Rugutė“ globoja onkologinėmis ligomis sergančius vaikus ir jų šeimas. Dalis kalėdinio koncerto metu surinktų lėšų bus skiriama būtent šiam fondui.

Po koncero laukė užkandžiai ir malonus bendravimas.