Vilniaus šv. Kristoforo RK ir ISM kviečia prisijungti prie projekto STEP UP

2019-11-27 « Atgal
Dalyvaukite ir aukite kaip vadovai!

Visi didieji pokyčiai prasideda nuo pirmojo žingsnio. Jį žengti daug drąsiau, turint reikiamų žinių ir aiškų šios kelionės tikslą. Mūsų misija – padėti Jums stiprėti kaip vadovams, kartu užtikrinant tvarų šalies augimą.​

Jei ilgiau nei 2 metus dirbate vadovaujantį darbą ne pelno siekiančioje socialinio sektoriaus organizacijoje ir norite įgyti strateginio valdymo, finansų, projektų, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių valdymo ir panašių žinių, kviečiame dalyvauti projekte STEP UP, siūlančiame nemokamas studijas ISM Executive School Vadovų magistrantūroje socialinio sektoriaus įmonių vadovams.

Susipažinkite su Konkurso nuostatais ir registruokitės į atranką: REGISTRACIJA.

Apie projektą

Per pastarąjį dešimtmetį verslo ir daugelio valstybinių institucijų valdymas Lietuvoje pakito iš esmės – prie vairo stojo nauja išsilavinusių vadovų karta, turinti šiuolaikiškų vadybos žinių ir vadovavimo kompetencijų. Deja, šis proveržis menkai pasireiškė socialiniame sektoriuje – čia dirbantys žmonės yra atsidavę savo profesiniam pašaukimui, tačiau menkas šio sektoriaus finansavimas riboja jų galimybes sistemingai tobulinti reikiamus vadybos įgūdžius.

Siekdami subalansuoto visų trijų sektorių – verslo, viešojo valdymo ir socialinio – augimo, ISM Executive School ir Vilniaus šv. Kristoforo Rotary klubas inicijuoja projektą STEP UP, suteikiantį galimybę socialinių ne pelno siekiančių organizacijų vadovams nemokamai studijuoti ISM Vadovų magistrantūros studijų moduliuose.

"​Tikiu, kad ne pelno siekiančių socialinio sektoriaus organizacijų vadovams labai praverstų aukštos kokybės vadybos srities žinios, kurios leistų jiems efektyviau vadovauti, racionaliai valdyti resursus, labiau įtraukti darbuotojus ir savanorius, pritraukti visuomenės dėmesį ir verslo paramą. ISM Executive School tikslas – ugdyti stiprią, kompetentingą, socialiai atsakingą vadovų bendruomenę įvairiuose jų karjeros ir pažinimo etapuose. Kviečiu tapti šios bendruomenės dalimi!​" - Dr. Dalius Misiūnas, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius.