Vilniaus šv. Kristoforo Rotary klubo viešnagė Florencijoje

2019-05-16 « Atgal
Šm. gegužės 11-14d. Vilniaus šv. Kristoforo Rotary klubas svečiavosi Florencijoje. Svarbiausias kelionės tikslas buvo susitikti su Florencijos Brunellesci Rotary klubu, priklausančiam 2071 Apygardai. Visą kelionę jutome asmeninį klubo Prezidento Daniele Guetta rūpestį ir Rotary šeimos bendrystę.

Pirmadienio vakarą praleidome Rotary klubo susirinkime, kuris vyko įspūdingoje 16a. pilyje Castello Gamberaia, priklausančioje rotariečių Pagnini ir Pierattini šeimai. Italams pristatėme klubo istoriją, tarnystės prioritetus bei svarbiausius projektus, išgirdome apie jų klubą bei šiemet jų vykdytus darbus. Vakaras prabėgo bendraujant ir skanaujant jų pačių pagamintus florentietiškus patiekalus. Papasakojome apie Florencijos sąsajas su Lietuva ir pakvietėme kitąmet atvykti į Vilnių.

Kelionės metu aplankėme Florenciją, Sieną, San Gimiano, Greve ir Montefioralle miestelius, klausėmė G.Verdi „Traviatos“, įkvėpimo sėmėmės iš meno šedevrų „Ufizzi“ galerijoje. Istorijos vingiais mus vedė lietuvė gidė Rūta, jau 25 metus gyvenanti Florencijoje.

Taigi po metų svečiuose laukiame Florencijos Brunellesci Rotary klubo, sutarėme kartu vykdyti klubų projektus ir ateityje tapti giminingais Rotary „Twin“ klubais.

Vilniaus šv. Kristoforo RK info