Vilniaus Tarptautinis Rotary Klubas sutelkė jėgas padėti vaikams mokytis nuotoliniu būdu

2020-04-17 « Atgal
Mokykloms tenkant organizuoti pamokas nuotoliniu būdu, paiškėjo, jog ne visi vaikai turi prieigą prie interneto. Vilniaus Tarptautinis Rotary Klubas, bendradarbiaudamas su Tele2, parūpino modemus su interneto planais beveik šimtui Lietuvos moksleivių.

„Žinome, kad valdžia tebeieško įsigyti didelį kiekį kompiuterių, reikalingų mokinių iš nepasiturinčių šeimų nuotoliniam mokymuisi. Bendraudami su mūsų pažįstamomis gimnazijomis, mokyklomis, vaikų namais ir nevyriausybinėmis organizacijomis, dirbančiomis su vaikais iš nepasiturinčių šeimų, išgirdome, kad ne tik kompiuterių trūkumas yra didelė kliūtis organizuojant vaikų nuotolinį mokymąsi, bet ir interneto prieigos nebuvimas, tad ėmėme ieškoti galimybių tokią prieigą organizuoti“, – sako Vilniaus Tarptautinio Rotary Klubo rotarietis Rokas Tamulis.

Klubas kreipėsi į telekomunikacijų bendrovę Tele2, kuri pasisiūlė parūpinti nemokamus interneto sprendimus: modemus su mobilaus interneto planais visam karantino laikotarpiui.

Šią savaitę rotariečiai ir Tele2 jau aprūpino mobiliu interneto ryšiu 65 moksleivius. Netrukus modemai pasieks dar 26 vaikus – iš viso 91.

„Šis poreikis nėra galutinis. Sąrašas vaikų, kuriems reikia tokios pagalbos, nuolat ilgėja, mums toliau bendraujant su organizacijomis, kurios dirba su vaikais iš labiausiai pažeidžiamų visuomenės grupių“, – sako R. Tamulis.

Dėkodami Tele2 už paramą, kviečiame ir kitas mobilaus ryšio bendroves prisidėti prie šios geros iniciatyvos.

Nuotraukoje R. Tamulis ir Violeta Dapkevičienė, Paberžės Verdenės Gimnazijos direktorė