Vilniuje įvyko ateinančių Rotary metų Apygardos pareigūnų komandos formavimo darbinė sesija

2017-06-04 « Atgal
Penktadienį, birželio 2 d., Vilniuje vyko išrinktųjų Apygardos pareigūnų komandos formavimo darbinė sesija.  Renginyje dalyvavo ne tik 2017-18 Rotary metų  Apygardos Valdybos nariai, komitetų pirmininkai,  Valdytojo asistentai, bet taip pat ir Lietuvoje viešinti grupinių mainų su Vokietijos Apygarda 1860 komanda. Svečiai iš Vokietijos pristatė savo šalies politinę, ekonominę situaciją bei pasidalijo savo įspūdžiais iš Lietuvoje aplankytų įmonių.

Susitikimo metu 2017-18 Rotary metų Apygardos Valdytojas Algimantas Lukoševčius trumpai pasidalino mintimis apie tai, kaip ateinančiais metais Apygarda 1462  pasitiks iššūkius ir skatins pokyčius, Apygardos treneris, PDG A.Čepys pristatė  Apygardos 1462 ir 16 zonos tendencijos, strateginį Apygardos planą, pasidalino mintimis apie komitetų vaidmenį ir atsakomybes ateinančiais Rotary metais. Visi renginyje dalyvavę Apygardos pareigūnai taip pat pristatė savo kuruojamų sričių veiklos planus. Susitikimo metu buvo diskutuota ir apie šiandieninę situaciją Rotary International bei mūsų Apygardoje.

Neabejojame, kad tinkamas pasirengimas ir komandinis visų Apygardos pareigūnų darbas Skatins Pokyčius ateinančiais Rotary metais.