Vilniuje prasidėjo RI 15 ir 16 zonų būsimųjų Valdytojų mokymai - GETS

2018-09-12 « Atgal
Rugsėjo 12–16 d. pirmą kartą Lietuvoje, Vilniuje, susitinka būsimi ir esami Rotary lyderiai iš Skandinavijos, Baltijos šalių, Lenkijos bei Rusijos. Renginys prasidėjo nuo GETS - būsimųjų Valdytojų mokymų (Governors elect training seminar). Čia drauge su kitais Rotary International 15 ir 16 zonų būsimaisiais Valdytojais savo žinias apie Rotary gilina ir kitų metų mūsų Apygardos Valdytojas Arūnas Burkšas. 
 
Po GETS mokymų, rugsėjo 14 d., prasidės Institutas, kurio tema – „Įgyvendinkite savo rotarietiškas svajones“ (angl. Pursue Your Rotary Dreams). Čia dalyvaus ne tik būsimieji zonų valdytojai, bet ir kiti Rotary International ir Lietuvos lyderiai. Pranešimus skaitys Rotary International Prezidentas Barry Rassin, Rotary Fondo patikėtinis Ron D. Burton ir kiti aukščiausio lygio organizacijos vadovai. Tarp kviestinių lektorių ir kelios lietuviškos pavardės - savo patirtimi dalinsis Europos Komisijos atstovybės vadovas Rotary stipendininkas Arnoldas Pranckevičius, Vilniaus - Kauno Dipolio RK narys Simonas Petrulis, buvęs Apygardos Valdytojas Rolandas Statulevičius, Rotary Akademijos dalyvis Karolis Arbačiauskas.
 
„Rotary organizacija Lietuvoje yra viena stipriausių Europoje ir mes iš lietuvių galime pasimokyti, kaip skatinti narystės augimą, į klubus pritraukti daugiau jaunų žmonių“, – sakė instituto organizatorius, „Rotary International“ direktorius 2018–2020 m. Piotras Wygnańczukas. Jis atkreipė dėmesį, kad Lietuvoje vykdoma nemažai humanitarinio pobūdžio projektų, o tai suteikia galimybę inicijuoti diskusijas, pasikeisti nuomonėmis ir patirtimi per seminarus. 
 
Daugiau informacijos - www.rotaryinstitute2018vilnius.org.
 

Komentarai

Norėdami tęsti, pastumkite slanktuką į dešinę