Vokietijos rotariečių dovana Lietuvos vaikams

2019-12-10 « Atgal
Š.m. gruodžio 7-8 dienomis Kaune lankėsi RI Apygardos 1841 Valdytojas Alexander Bunk ir jo klubo Schrobenhausen-Aichach (Bavarija) prezidentas Dr. Gerhard Lehrberger.

Sukorę 16 val. be nakvynės kelionę autobusėliu, jie naktį iš penktadienio į šeštadienį pasiekė Kauno Specialiosios mokyklos kiemą. Šeštadienį 13 val. įvyko iškilmingas autobusėlio, skirto vežti 4 neįgalius vaikus, sėdinčius vėžimėliuose, perdavimas mokyklos direktoriui Dariui Griežei. Tai jau ne pirma dovana mokyklai. Jas inicijavo Vokietijoje gyvenęs AtA "vilko vaikas", kurį pokario metais gelbėjo marijampoliečių šeima. Gražią tradiciją dabar tęsia jo duktė Eva, kuri pasitelkė Schrobenhausen-Aichach RK rotariečius geriems darbams daryti. Klubas kaip ir kasmet spalio mėn. organizavo filmų festivalį, kurio metu surinktos lėšos buvo panaudotos autobusėliui nupirkti. Autubusėlis atvažiavo ne tuščias, jame Apygardos 1841 Rotariečių surinktos dovanos mokyklos moksleiviams.

Kauno rotariečiai iš Hansos, Romuvos ir Kaunas Rotary klubų dalyvavo ceremonijoje, pasirūpino svečių laisvalaikiu, aprodė Kalėdinį Kauną per lietų, o kitą dieną dar spėjo užsukti ir į Trakus prieš geradariams išskrendant namo. Smagu, kad bent tą dieną švietė saulė ir Trakų pilis žibėjo visu savo gražumu.

Šis gražus projektas - dar viena reikšminga patirtis stiprinant Lietuvos - Vokietijos ICC saitus.

Dr. Vygintas Grinis
Apygardos Tarptautinės tarnystės komiteto pirmininkas 2016/19