Zarasų Rotary klubas surengė šaudymo pistoletu varžybas klubo taurei laimėti

2019-10-07 « Atgal
Panevėžio krašto Rotary klubai Rokiškyje išmėgino akies taiklumą. Zarasiečių iniciatyva surengtas šaudymo pistoletu varžybas Zarasų Rotary klubo taurei laimėti, kuriose varžėsi apie 40 dalyvių, užtikrintai laimėjo rokiškėnai – iškovotos pirmosios vietos ir komandinėje, ir asmeninėje įskaitose.
Rokiškio Rotary klubo garbę gynė Algimantas Šablinskas, Petras Šeškas bei Simonas Tuska. Jie užtikrintai laimėjo komandines varžybas, už nugaros palikdami aštuonias komandas. Antri buvo biržiečiai, treti – kupiškėnai.
Algimantas Šablinskas laimėjo ir asmenines varžybas. Paklaustas, ar labai sunku buvo įveikti gausų būrį varžovų, pašnekovas neslėpė: teko prisiminti jaunystėje įgytus įgūdžius. Mat mokydamasis mokykloje A. Šablinskas lankė šaudymo treniruotes, labai sėkmingai dalyvavo važybose, buvo atrinktas į moksleivių rinktinę. „Tad prastai šaudyti man tiesiog būtų gėda“, – sakė jis. Asmeninėje įskaitoje antrąją vietą iškovojo Biržų Rotary klubo atstovas Valdis Jokubėnas, trečiąją – jo kolega iš Kupiškio Bronislovas Domža. Nugalėtojai apdovanoti zarasiškio rotariečio Giedriaus Lazdausko įsteigtais vertingais prizais.
Tokios Rotary klubų varžybos – pirmosios mūsų krašte. Kaip kilo idėja jas surengti, „Rokiškio Sirena“ klausė Zarasų Rotary klubo vadovo Ernesto Jurevičiaus. Jis teigė, kad idėjos krikštatėvis – šaudymo sporto mėgėjas Ignas Zavadskas, vadovavęs Zarasų rotariečiams 2017- 2018 m. Kadangi šių metų Rotary organizacijos šūkis – Rotary sujungia pasaulį, norėjome organizuoti renginį apjungiantį visus 11-ka Panevėžio krašto klubų. Atvykti į varžybas galėjo 9 klubai: Panevėžio, Panevėžio ARTA, Rokiškio, Biržų, Kupiškio, Pasvalio, Ukmergės, Utenos, Zarasų rotariečiai.
Varžybas rengti padėjo Utenos sporto klubo „Skardis“ vadovė Virginija Liškauskienė bei trenerė, daugkartinė (net 43 kartus) Lietuvos čempionė, tarptautinių varžybų laimėtoja Tatjana Klimova. Jos rūpinosi visa technine varžybų organizavimo dalimi.
Ir komandinių, ir asmeninių varžybų dalyviams teko šauti iš 25 m dešimt šūvių mažo kalibro pistoletu į nejudantį, ir dešimt šūvių – į pasirodantį taikinį. Kaip jau minėta, varžybos surengtos vienoje geriausių šalyje – Rokiškio šaudykloje.
Šaltinis - www.rokiskiosirena.lt

Komentarai

Norėdami tęsti, pastumkite slanktuką į dešinę