Rotaract publikacijos

„Rotary Akademijos 2012“ startas Kaune

„Rotary Akademija“ – kasmet vis didesnio populiarumo sulaukiantis projektas studentų tarpe. Jau penktąjį sezoną startavęs projektas šiais metais turi kuo pasidžiaugti – Kauno mieste studentai buvo labai aktyvūs ir atrankos komisijai teko rimta užduotis – atrinkti 24 studentus, būsimus mokinius akademijoje.

2012-12-02 Plačiau »

„Rotary Akademijos 2012“ startas Kaune

2012-12-02 Plačiau »

Šiauliuose vyko 4-oji metinė Lietuvos Rotaract klubų konferencija

Lapkričio 17 d. Šiauliuose vyko Apygardos 1460 Rotaract klubų konferencija – 2012 „Peace through service“. Konferenciją jau 4-ą kartą organizavo Šiaulių Auksinio Rato Rotaract klubas (toliau – Šiaulių AR RAC). Išskirtinis šios konferencijos bruožas ir tikslas – suburti visus Lietuvos Rotaract klubus bendram pokalbiui apie klubų veiklas, skatinti bendradarbiavimą tarp Rotary ir Rotaract klubų, organizuojant bendrus labdaros renginius bei tarnaujant visuomenei.

2012-11-21 Plačiau »

Nauja Jūros šventės tradicija – „Drakonų“ valčių lenktynės

Kiekviena komanda pasipuošė išskirtine apranga, pasikabino komandos vėliavą, o startui save nuteikė pačių sugalvotu šūkiu. „Mes ugnimi alsuojame ir vanedniu lakstome“, - tokį šūkį pristatė Klaipėdos senamiesčio Rotaract klubas.
2012-08-04 Plačiau »

Kelios žaidimų aikštelės prikeltos antram gyvenimui

Tarptautinė nepolitinė jaunimo organizacija Kaunas „Rotaract“ ėmėsi iniciatyvos tvarkant daugiabučių namų aplinką ir vaikų žaidimų aikšteles. Neseniai Kaune buvo atnaujintos keturios vaikų žaidimų aikštelės. Sūpuoklių įrengimo darbuose dalyvavo daugiau nei 30 Kauno „Rotaract“ ir „Interact“ klubų narių. Prie darbų prisidėjo ir vietos gyventojai.

2012-07-06 Plačiau »