Valdytojas

Apygardos 1462 Valdytojas 2016-17
ROLANDAS STATULEVIČIUS

Gimęs 1963 metais, 1986 m. įgijo pramonės elektronikos inžinieriaus specialybę.
Nuo 1990 metų aktyviai dirbo su Švedų konsultacinės kompanijos parneriais Lietuvoje ir kitose šalyse.
Dalyvaujant Šiaulių Prekybos, Pramonės ir Amatų Rūmų veikloje, su iniciatyvine grupe pradėjo kurti Rotary klubą.
Dabartiniu metu vykdo konsultacinį darbą su BMW AG Rytų Europos padaliniu, audituoja ir konsultuoja BMW importuotojus tose šalyse.
Žmona Rasa aktyviai dirba, užsiima personalo mokymais ir daug dėmesio skiria visuomeninei veiklai. Du vaikai jau suaugę, jauniausias sūnus pradeda antrą klasę.
2001-2002 metais buvo Vilniaus Rotary klubo prezidentas, 2008-2009 metais Lietuvos Apygardos komiteto pirmininkas. Daug metų kuravo GSE programas.
Su žmona Rasa turi žirgą ir mėgsta jodinėti. Buvęs Lietuvos Žirginio sporto federacijos prezidentas.
Dabartiniu metu Valdytoją pakerėjo golfas.

Valdytojo naujienlaiškis (rugpjūtis)
Valdytojo naujienlaiškis (liepa)