Valdytojas

Apygardos 1462 Valdytojas 2017-18
ALGIMANTAS LUKOŠEVIČIUS

Gimiau 1953 m  Šeduvoje. Po vidurinės mokyklos studijavau tuometinėje Žemės Ūkio Akademijoje, dabartiniame Aleksandro Stulginskio Universitete, Miškų ūkio fakultete. Įgijau inžinieriaus miškininko specialybę. 10 metų dirbau pagal įgytą specialybę. Po to įvairūs ūkiniai vadovaujantys darbai. 2000-aisiais metais įkūrėme šeimos verslą. Tai darbas ir malonumas viename. UAB "Kelionių Vynas" parduoda kemperius ir prikabinamus namelius, montuoja visą papildomą įrangą ir, jei reikia, juos remontuoja.
Manau, kad esu laimingas žmogus, nes mano pomėgiai tiesiogiai susiję su darbu ir buvusiomis studijomis.
Mėgstu keliones kemperiais - esu asociacijos "Baltijos Kemperiai" steigėjas ir Prezidentas. Su malonumu  važinėju dviračiu, slidinėju, dainuoju dainas, sodinu medžius ir džiaugiuosi, kai jie auga.
Su žmona Vitalija esame pažistami  nuo pirmos klasės. Šiais metais švęsime 40 metų, kai esame vedę. Užauginome 3 dukras, turim 6 anūkus.
Nuo 1997 m., kai tapau Rotary šeimos nariu, dalyvavimas organizacijos veikloje tapo svarbia gyvenimo dalimi. 2000-2001 m. buvau klubo sekretoriumi, 2005-2006 m. klubo prezidentu, esu buvęs LRO komiteto nariu, jaunimo mainų komiteto pirmininku, Panevėžio krašto asistentu, Lietuvos-Norvegijos komiteto pirmininko pavaduotoju.
Šiais metais  skirsiu Rotary tiek laiko, kiek tik įstengsiu rasti.